Uitslagen

Uitslagen 50 Plus Topgroep: Subgroep: Senioren

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 22 september 2020

WIT ZWART UITSLAG
Alfred Gaasbeek (6) Anne Postma (7) 1-0
Anton Spronk (11) Ben Zee (17) ½-½
Tim Evendijk (13) Louis van der Vos (31) 1-0
Ruben de Vries (14) Marnix Lukasse (12) 0-1
Jan Hartsuiker (15) Thijs Postma (41)* 1-0
Dick Wenning (16) Jelle Bottema (30) ½-½
Johan de Lange (18) Albert Bootsman (9) 0-1
Fedde Kingma (20) Eip Janssen (34) 0-1
Hans v.d. Weteringh (21) Femke van Kampen (38) 1-0
Stijn Kappert (22) Ben Verduyn (35) ½-½
Tom Smit (23) Jasper de Rijk (29) ½-½
Hans de Groot (24) Penka Shirokova (36) 1-0
Leo Lukasse (25) Nestor Shirokov (26)* 0-1
Egbert Aalbers (27) Jim Pronk (1) 0-1
Robert Degenhart (33) Gijsbert Nagel (43) 1-0
Floris Ros (39) * Pim Eimers (37)* ½-½
Jonathan Karels Willem de Wilde (-) ½-½

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 15 september 2020

WIT ZWART UITSLAG
Jim Pronk (1) Marnix Lukasse (12) 0-1
Anne Postma (7) Ruben de Vries (14) 0-1
Albert Bootsman (9) Jonathan Karels ½-½
Tim Evendijk (13) Dominic van Dijk (4) 0-1
Jan Hartsuiker (15) Hans v.d. Weteringh (21) ½-½
Dick Wenning (16) Johan de Lange (18) 0-1
Fedde Kingma (20) Tom Pronk (8) 0-1
Hans de Groot (24) Robert Degenhart (33) ½-½
Nestor Shirokov (26)* Ben Verduyn (35) 1-0
Jasper de Rijk (29) Kees van der Dussen (28) 1-0
Louis van der Vos (31) Anton Spronk (11) 0-1
Eip Janssen (34) Stijn Kappert (22) 1-0
Penka Shirokova (36) Egbert Aalbers (27) 0-1
Pim Eimers (37)* Tom Smit (23) 0-1
Floris Ros (39) * Leo Lukasse (25) 0-1
Thijs Postma (41)* Harold Boom (5) 0-1
Willem de Wilde (-) Frank v. Wijngaarden (2)* 0-1
Koen v.Wijngaarden (-) Femke van Kampen (38) ½-½

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 8 september 2020

WIT ZWART UITSLAG
Frank v. Wijngaarden (2)* Hans de Groot (24) 1-0
Harold Boom (5) Nestor Shirokov (26)* 1-0
Tom Pronk (8) Jasper de Rijk (29) 1-0
Jan Willem Kinkel (10) Ben Zee (17) 0-1
Marnix Lukasse (12) Eip Janssen (34) 1-0
Ruben de Vries (14) Pim Eimers (37)* 1-0
Hans v.d. Weteringh (21) Koen v.Wijngaarden (-) ½-½
Tom Smit (23) Jim Pronk (1) 0-1
Leo Lukasse (25) Dominic van Dijk (4) 0-1
Kees van der Dussen (28) Anne Postma (7) 0-1
Jelle Bottema (30) Albert Bootsman (9) 0-1
Robert Degenhart (33) Anton Spronk (11) 0-1
Ben Verduyn (35) Tim Evendijk (13) 0-1
Femke van Kampen (38) Jan Hartsuiker (15) ½-½
Thijs Postma (41)* Dick Wenning (16) 1-0
Gijsbert Nagel (43) Fedde Kingma (20) 0-1
Willem de Wilde (-) Floris Ros (39) * 1-0
Jonathan Karels Stijn Kappert (22) 1-0
Print Friendly, PDF & Email

Reacties gesloten.