Uitslagen

Uitslagen 50 Plus Topgroep: Subgroep: Senioren

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 17 september 2019

Wit Zwart Uitslag
Dominic van Dijk Anne Postma ½-½
Harold Boom Henry v.den Brink 0-1
Frank v Wijngaarden Tom Pronk ½-½
Tim Evendijk Albert Bootsman 0-1
Ben Zee Marah al Khateeb 1-0 R
Hans de Groot Jan Willem Kinkel 0-1
Gabriël van Gelder Alfred Gaasbeek 1-0
Egbert Aalbers Peter v.dr Wijngaart ½-½
Ruben de Vries Hans v.d. Weteringh 0-1
Dick Wenning Jim Pronk 0-1
Sebo Nienhuis Louis van der Vos ½-½
Stijn Kappert Jan Hartsuiker ½-½
Kees v.dr. Dussen Robert Degenhart 1-0
Anton Ebskamp Fedde Kingma ½-½
Pim Eimers Femke van Kampen 1-0
Nestor Shirokov Anton Spronk 0-1
Floris Ros Penka Shirokova 1-0
Thijs Postma Jasper de Rijk 0-1
Frans van der Veer Kees van Dijk ½-½

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 10 september 2019

Wit Zwart Uitslag
Henry v.den Brink Hans de Groot ½-½
Anne Postma Tom Smit 1-0
Dominic van Dijk Eip Janssen 1-0
Tom Pronk Anton Ebskamp 1-0
Harold Boom Jelle Bottema 1-0
Albert Bootsman Ruben de Vries 1-0
Johan de Lange Kees v.dr. Dussen ½-½
Marnix Lukasse Jim Pronk 0-1
Ben Zee Leo Lukasse ½-½
Gabriël van Gelder Sebo Nienhuis 1-0
Hans v.d. Weteringh Frank v Wijngaarden 0-1
Alfred Gaasbeek Tim Evendijk 0-1
Anton Spronk Pim Eimers 1-0
Peter v.dr Wijngaart Dick Wenning 0-1
Kees van Dijk Gijsbert Nagel 1-0
Jasper de Rijk Nestor Shirokov 0-1
Louis van der Vos Stijn Kappert 0-1
Fedde Kingma Floris Ros 1-0
Femke van Kampen Jan Hartsuiker 0-1
Penka Shirokova Ben Verduyn 0-1
Thijs Postma Robert Degenhart 0-1

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 3 september 2019

Wit Zwart Uitslag
Jan Hartsuiker Henry v.den Brink 0-1
Jim Pronk Anne Postma 1-0
Peter v.dr Wijngaart Dominic van Dijk 1-0
Kees van Dijk Tom Pronk 0-1
Marah al Khateeb Harold Boom ½-½
Jasper de Rijk Jan Willem Kinkel 0-1
Tom Smit Frank v Wijngaarden 0-1
Eip Janssen Albert Bootsman 0-1
Louis van der Vos Tim Evendijk 0-1
Dick Wenning Gabriël van Gelder 1-0
Sebo Nienhuis Marnix Lukasse 0-1
Jelle Bottema Ben Zee ½-½
Stijn Kappert Hans de Groot 0-1
Anton Ebskamp Anton Spronk 1-0
Pim Eimers Egbert Aalbers 0-1
Femke van Kampen Hans v.d. Weteringh 0-1
Gijsbert Nagel Ruben de Vries 0-1
Nestor Shirokov Alfred Gaasbeek 0-1
Print Friendly, PDF & Email

Reacties gesloten.