Uitslagen

Uitslagen 50 Plus Topgroep: Subgroep: Senioren

Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 19 november 2019

Wit Zwart Uitslag
Anne Postma Dominic van Dijk 1-0
Frank van Wijngaarden * Jan Willem Kinkel ½-½
Albert Bootsman Henry van den Brink 0-1
Tim Evendijk Ben Zee ½-½
Alfred Gaasbeek Peter van de Wijngaart ½-½
Jim Pronk Harold Boom ½-½
Kees van Dijk Jan Hartsuiker ½-½
Ben Verduyn Ruben de Vries ½-½
Dick Wenning Johan de Lange 0-1
Jelle Bottema Jasper de Rijk ½-½
Stijn Kappert * Hans van de Weteringh 1-0
Pim Eimers * Penka Shirokova 1-0
Gijsbert Nagel Frans van der Veer 1-0
Floris Ros * Frans Elbertsen 1-0
Thijs Postma * Nestor Shirokov * 0-1
Sebo Nienhuis Robert Degenhart 0-1

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 12 november 2019

Wit Zwart Uitslag
Frank van Wijngaarden * Dominic van Dijk 1-0
Marnix Lukasse Tom Pronk ½-½
Anton Spronk Hans van de Weteringh 1-0
Jan Hartsuiker Alfred Gaasbeek 0-1
Kees van Dijk Leo Lukasse 1-0
Tom Smit Femke van Kampen 0-1
Louis van der Vos Sebo Nienhuis ½-½
Fedde Kingma Kees van der Dussen 0-1
Jelle Bottema Egbert Aalbers ½-½
Floris Ros * Gijsbert Nagel 1-0
Frans van der Veer Robert Degenhart 0-1

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 5 november 2019

Wit Zwart Uitslag
Leo Lukasse Stijn Kappert * 0-1
Robert Degenhart Pim Eimers * 1-0
Femke van Kampen Frans van der Veer 1-0
Nestor Shirokov * Jelle Bottema 0-1
Thijs Postma * Floris Ros * 1-0
Frans Elbertsen Gijsbert Nagel 1-0

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 29 oktober 2019

Wit Zwart Uitslag
Henry van den Brink Frank van Wijngaarden * 1-0
Dominic van Dijk Jim Pronk ½-½
Tom Pronk Albert Bootsman 0-1
Harold Boom Ben Verduyn 1-0
Jan Willem Kinkel Anne Postma 1-0
Tim Evendijk Marnix Lukasse 0-1
Johan de Lange Ben Zee ½-½
Egbert Aalbers Kees van Dijk ½-½
Hans van de Weteringh Peter van de Wijngaart ½-½
Alfred Gaasbeek Fedde Kingma 1-0
Jasper de Rijk Eip Janssen 1-0
Louis van der Vos Kees van der. Dussen ½-½
Daan van Pel Tom Smit 1-0
Jelle Bottema Ruben de Vries 0-1
Stijn Kappert * Nestor Shirokov * 1-0
Pim Eimers * Frans van der Veer 0-1
Femke van Kampen Frans Elbertsen 1-0
Gijsbert Nagel Robert Degenhart 0-1
Penka Shirokova Thijs Postma * 1-0

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 22 oktober 2019

Wit Zwart Uitslag
Anne Postma Frank van Wijngaarden * 0-1
Dominic van Dijk Leo Lukasse 1-0
Jan Willem Kinkel Harold Boom ½-½
Albert Bootsman Marnix Lukasse 1-0
Tim Evendijk Johan de Lange ½-½
Egbert Aalbers Fedde Kingma ½-½
Ruben de Vries Peter van de Wijngaart ½-½
Anton Spronk Stijn Kappert * 1-0
Jan Hartsuiker Louis van der Vos 1-0
Jim Pronk Tom Pronk 0-1
Kees van Dijk Jelle Bottema 0-1
Jasper de Rijk Floris Ros * 1-0
Eip Janssen Alfred Gaasbeek 0-1
Robert Degenhart Femke van Kampen 0-1
Kees van der. Dussen Sebo Nienhuis 1-0
Gijsbert Nagel Penka Shirokova 0-1
Nestor Shirokov * Pim Eimers * 1-0
Frans Elbertsen Thijs Postma * ½-½

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 15 oktober 2019

Wit Zwart Uitslag
Tom Pronk Jan Willem Kinkel ½-½
Harold Boom Dick Wenning 1-0
Frank v Wijngaarden * Albert Bootsman 1-0
Marnix Lukasse Egbert Aalbers 1-0
Ben Zee Anne Postma 0-1
Hans v.d. Weteringh Sebo Nienhuis 1-0
Ruben de Vries Kees v.dr. Dussen 1-0
Anton Spronk Eip Janssen 0-1
Jim Pronk Henry v.den Brink ½-½
Kees van Dijk Gabriël van Gelder 0-1
Leo Lukasse Jelle Bottema 1-0
Tom Smit Jan Hartsuiker 0-1
Ben Verduyn Tim Evendijk 1-0
Pim Eimers * Louis van der Vos 0-1
Penka Shirokova Jasper de Rijk 0-1
Floris Ros Alfred Gaasbeek 0-1
Thijs Postma * Femke van Kampen 1-0
Frans van der Veer Stijn Kappert * 0-1
Frans Elbertsen Nestor Shirokov * 0-1

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 8 oktober 2019

Wit Zwart Uitslag
Anne Postma Kees v.dr. Dussen 1-0
Tom Pronk Ben Verduyn 1-0
Jan Willem Kinkel Henry v.den Brink 0-1
Albert Bootsman Leo Lukasse 1-0
Tim Evendijk Dick Wenning ½-½
Ben Zee Jim Pronk 0-1
Gabriël van Gelder Anton Spronk ½-½
Egbert Aalbers Harold Boom ½-½
Hans v.d. Weteringh Kees van Dijk 0-1
Alfred Gaasbeek Sebo Nienhuis 0-1
Jasper de Rijk Pim Eimers * 0-1
Eip Janssen Thijs Postma * 1-0
Fedde Kingma Dominic van Dijk 0-1
Robert Degenhart Tom Smit 0-1
Jelle Bottema Johan de Lange ½-½
Stijn Kappert * Marnix Lukasse 0-1
Femke van Kampen Gijsbert Nagel 1-0
Nestor Shirokov * Penka Shirokova 1-0
Frans van der Veer Ruben de Vries 0-1

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 1 oktober 2019

Wit Zwart Uitslag
Henry v.den Brink Tom Pronk 1-0
Anne Postma Hans v.d. Weteringh 1-0
Jan Willem Kinkel Albert Bootsman 1-0
Johan de Lange Harold Boom ½-½
Marnix Lukasse Kees van Dijk ½-½
Ruben de Vries Jasper de Rijk 1-0
Alfred Gaasbeek Daan van Pel ½-½
Anton Spronk Tim Evendijk 0-1
Jan Hartsuiker Dominic van Dijk 0-1
Jim Pronk Frank v Wijngaarden 0-1
Peter v.dr Wijngaart Anton Ebskamp 0-1
Leo Lukasse Gabriël van Gelder 1-0
Eip Janssen Tom Smit 0-1
Ben Verduyn Fedde Kingma 1-0
Dick Wenning Egbert Aalbers 1-0
Sebo Nienhuis Nestor Shirokov 1-0
Jelle Bottema Frans van der Veer 1-0
Stijn Kappert Pim Eimers 1-0
Kees v.dr. Dussen Ben Zee 0-1
Penka Shirokova Femke van Kampen 1-0
Thijs Postma Gijsbert Nagel 1-0

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 24 september 2019

Wit Zwart Uitslag
Frank v Wijngaarden Dick Wenning 1-0
Marah al Khateeb Stijn Kappert 1-0
Anton Ebskamp Gabriël van Gelder ½-½
Pim Eimers Thijs Postma 1-0
Gijsbert Nagel Eip Janssen 0-1

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 17 september 2019

Wit Zwart Uitslag
Dominic van Dijk Anne Postma ½-½
Harold Boom Henry v.den Brink 0-1
Frank v Wijngaarden Tom Pronk ½-½
Tim Evendijk Albert Bootsman 0-1
Ben Zee Marah al Khateeb 1-0 R
Hans de Groot Jan Willem Kinkel 0-1
Gabriël van Gelder Alfred Gaasbeek 1-0
Egbert Aalbers Peter v.dr Wijngaart ½-½
Ruben de Vries Hans v.d. Weteringh 0-1
Dick Wenning Jim Pronk 0-1
Sebo Nienhuis Louis van der Vos ½-½
Stijn Kappert Jan Hartsuiker ½-½
Kees v.dr. Dussen Robert Degenhart 1-0
Anton Ebskamp Fedde Kingma ½-½
Pim Eimers Femke van Kampen 1-0
Nestor Shirokov Anton Spronk 0-1
Floris Ros Penka Shirokova 1-0
Thijs Postma Jasper de Rijk 0-1
Frans van der Veer Kees van Dijk ½-½

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 10 september 2019

Wit Zwart Uitslag
Henry v.den Brink Hans de Groot ½-½
Anne Postma Tom Smit 1-0
Dominic van Dijk Eip Janssen 1-0
Tom Pronk Anton Ebskamp 1-0
Harold Boom Jelle Bottema 1-0
Albert Bootsman Ruben de Vries 1-0
Johan de Lange Kees v.dr. Dussen ½-½
Marnix Lukasse Jim Pronk 0-1
Ben Zee Leo Lukasse ½-½
Gabriël van Gelder Sebo Nienhuis 1-0
Hans v.d. Weteringh Frank v Wijngaarden 0-1
Alfred Gaasbeek Tim Evendijk 0-1
Anton Spronk Pim Eimers 1-0
Peter v.dr Wijngaart Dick Wenning 0-1
Kees van Dijk Gijsbert Nagel 1-0
Jasper de Rijk Nestor Shirokov 0-1
Louis van der Vos Stijn Kappert 0-1
Fedde Kingma Floris Ros 1-0
Femke van Kampen Jan Hartsuiker 0-1
Penka Shirokova Ben Verduyn 0-1
Thijs Postma Robert Degenhart 0-1

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 3 september 2019

Wit Zwart Uitslag
Jan Hartsuiker Henry v.den Brink 0-1
Jim Pronk Anne Postma 1-0
Peter v.dr Wijngaart Dominic van Dijk 1-0
Kees van Dijk Tom Pronk 0-1
Marah al Khateeb Harold Boom ½-½
Jasper de Rijk Jan Willem Kinkel 0-1
Tom Smit Frank v Wijngaarden 0-1
Eip Janssen Albert Bootsman 0-1
Louis van der Vos Tim Evendijk 0-1
Dick Wenning Gabriël van Gelder 1-0
Sebo Nienhuis Marnix Lukasse 0-1
Jelle Bottema Ben Zee ½-½
Stijn Kappert Hans de Groot 0-1
Anton Ebskamp Anton Spronk 1-0
Pim Eimers Egbert Aalbers 0-1
Femke van Kampen Hans v.d. Weteringh 0-1
Gijsbert Nagel Ruben de Vries 0-1
Nestor Shirokov Alfred Gaasbeek 0-1
Print Friendly, PDF & Email

Reacties gesloten.