Subgroep: uitslagen

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 19 maart 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Yarik Shirokov ½-½
Timon Wierper Benaiah de Jong 0-1
Bram Feenstra Mark van Dijk 1-0
Tarek Bouwmeester Eelco Drijfhout 0-1
Artem Malashenko Amir Ftatchi 0-1
Hedwig van Gelder Ouassim Ftatchi 0-1
David Hofman Rachel v Wijngaarden 1-0
Aron van Dijk Kelvin Ma 0-1
Friso Smelt Moses de Jong 1-0
Femke v/d Meer Leo Ma 0-1

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 12 maart 2019

Wit Zwart Uitslag
Timon Wierper Zakaria Ftatchi 0-1
Eelco Drijfhout Benaiah de Jong 0-1
Bram Feenstra Megi Shirokova 1-0
Yarik Shirokov Tarek Bouwmeester 1-0
Mark van Dijk Rolf Driessen 1-0
Moses de Jong Luuk Rietkerk 1-0
Hedwig van Gelder Amir Ftatchi ½-½
Kelvin Ma Leo Ma 1-0
David Hofman Ouassim Ftatchi 0-1
Aron van Dijk Friso Smelt 0-1

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 5 maart 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Eelco Drijfhout 1-0
Bram Feenstra Yarik Shirokov 1-0
Tarek Bouwmeester Timon Wierper 1-0
Benaiah de Jong Moses de Jong 1-0
Mark van Dijk Luuk Rietkerk 1-0
Rolf Driessen Artem Malashenko 1-0
Hedwig van Gelder Zakaria Ftatchi 0-1
Leo Ma Ouassim Ftatchi 1-0
Rachel v Wijngaarden Kelvin Ma 0-1
Friso Smelt David Hofman 1-0

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 19 februari 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Tarek Bouwmeester 1-0
Eelco Drijfhout Yarik Shirokov 0-1
Mark van Dijk Timon Wierper ½-½
Moses de Jong Bram Feenstra 0-1
Artem Malashenko Zakaria Ftatchi 1-0
Amir Ftatchi Kelvin Ma 1-0
Leo Ma Rachel v Wijngaarden 1-0
Luuk Rietkerk Rolf Driessen 1-0
David Hofman Hedwig van Gelder 0-1
Aron van Dijk Benaiah de Jong 0-1

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 12 februari 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Moses de Jong 1-0
Bram Feenstra Aron van Dijk 1-0
Yarik Shirokov Timon Wierper 1-0
Benaiah de Jong Tarek Bouwmeester 0-1
Rolf Driessen Eelco Drijfhout 0-1
Zakaria Ftatchi Mark van Dijk 0-1
Amir Ftatchi Leo Ma 1-0
Ouassim Ftatchi Rachel v Wijngaarden 0-1
Luuk Rietkerk David Hofman 1-0
Kelvin Ma Hedwig van Gelder 1-0

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 5 februari 2019

Wit Zwart Uitslag
Timon Wierper Rolf Driessen 1-0
Eelco Drijfhout Zakaria Ftatchi 1-0
Benaiah de Jong Artem Malashenko 1-0
Mark van Dijk Leo Ma 1-0
Moses de Jong David Hofman 1-0
Hedwig van Gelder Rachel v Wijngaarden 1-0
Kelvin Ma Bram Feenstra 0-1
Aron van Dijk Luuk Rietkerk 1-0

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 29 januari 2019

Wit Zwart Uitslag
Eelco Drijfhout Timon Wierper ½-½
Yarik Shirokov Megi Shirokova ½-½
Benaiah de Jong Rolf Driessen 0-1
Moses de Jong Mark van Dijk 1-0
Amir Ftatchi Aron van Dijk 0-1
Ouassim Ftatchi Hedwig van Gelder ½-½
Leo Ma Tarek Bouwmeester 0-1
Luuk Rietkerk Zakaria Ftatchi 0-1
David Hofman Kelvin Ma 1-0
Rachel v Wijngaarden Bram Feenstra 0-1

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 22 januari 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokov Benaiah de Jong 1-0
Yarik Shirokov Moses de Jong 1-0
Mark van Dijk Eelco Drijfhout 0-1
Rolf Driessen Amir Ftatchi 1-0
Artem Malashenko Timon Wierper 0-1
Zakaria Ftatchi Aron van Dijk 1-0
Hedwig van Gelder Luuk Rietkerk 0-1
Leo Ma Kelvin Ma ½-½
Rachel v Wijngaarden David Hofman 0-1
Bram Feenstra Ouassim Ftatchi 1-0

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 15 januari 2019

Wit Zwart Uitslag
Timon Wierper Leo Ma 1-0
Eelco Drijfhout Megi Shirokov 0-1
Tarek Bouwmeester Bram Feenstra 1-0
Amir Ftatchi Yarik Shirokov 0-1
Hedwig van Gelder Moses de Jong 0-1
Luuk Rietkerk Benaiah de Jong 0-1
Kelvin Ma Ouassim Ftatchi 1-0
David Hofman Rolf Driessen 0-1
Gijs Wijnveen Zakaria Ftatchi 0-1

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 8 januari 2019

Wit Zwart Uitslag
Timon Wierper Megi Shirokov 0-1
Bram Feenstra Eelco Drijfhout 0-1
Tarek Bouwmeester Yarik Shirokov 0-1
Rolf Driessen Mark van Dijk 0-1
Zakaria Ftatchi Artem Malashenko 0-1
Ouassim Ftatchi Amir Ftatchi 0-1
Leo Ma Hedwig van Gelder ½-½
Kelvin Ma Luuk Rietkerk 0-1