Subgroep: uitslagen

Overzicht voor ronde 14, gespeeld op 17 april 2018

Wit Zwart Uitslag
Stan Kodde Megi Shirokov 1-0
Rolf Driessen Eelco Drijfhout 1-0
Mark van Dijk Benaiah de Jong 1-0
Timon Wierper Artem Malashenko 0-1
Tarek Bouwmeester Philip Faour 0-1
Rutger van der Knijff Thimo Nooteboom 0-1
Bram Feenstra Gijs Wijnveen 1-0
Jarik Shirokov Quinten Fluit 0-1

Overzicht voor ronde 13, gespeeld op 10 april 2018

Wit Zwart Uitslag
Thimo Nooteboom Jarik Shirokov 1-0
Philip Faour Megi Shirokov 1-0
Quinten Fluit Timon Wierper 0-1
Benaiah de Jong Stan Kodde 0-1
Mark van Dijk Rolf Driessen 1-0
Tarek Bouwmeester Moses de Jong 1-0
Aron van Dijk Gijs Wijnveen 0-1
Bram Feenstra Eelco Drijfhout 0-1
Artem Malashenko Rutger van der Knijff 0-1

Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 4 april 2018

Wit Zwart Uitslag
Philip Faour Stan Kodde 0-1
Megi Shirokov Benaiah de Jong 1-0
Rolf Driessen Tarek Bouwmeester ½-½
Moses de Jong Jarik Shirokov 1-0
Quinten Fluit Thimo Nooteboom 1-0
Eelco Drijfhout Rutger van der Knijff 1-0
Timon Wierper Bram Feenstra 1-0
Gijs Wijnveen Artem Malashenko 0-1

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 27 maart 2018

Wit Zwart Uitslag
Thimo Nooteboom Tarek Bouwmeester 0-1
Megi Shirokov Rolf Driessen 1-0
Jarik Shirokov Eelco Drijfhout 1-0
Moses de Jong Benaiah de Jong 0-1
Stan Kodde Quinten Fluit 1-0
Rutger van der Knijff Timon Wierper 0-1
Bram Feenstra Artem Malashenko 1-0
Gijs Wijnveen Philip Faour 0-1

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 20 maart 2018

Wit Zwart Uitslag
Thimo Nooteboom Moses de Jong ½-½
Megi Shirokov Benaiah de Jong 1-0
Rolf Driessen Philip Faour 0-1
Quinten Fluit Jarik Shirokov 1-0
Eelco Drijfhout Rutger van der Knijff 1-0
Artem Malashenko Aron van Dijk 0-1
Gijs Wijnveen Tarek Bouwmeester 0-1
Timon Wierper Mark van Dijk 0-1

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 13 maart 2018

Wit Zwart Uitslag
Moses de Jong Stan Kodde 0-1
Philip Faour Jarik Shirokov 1-0
Benaiah de Jong Rolf Driessen 1-0
Mark van Dijk Megi Shirokov 1-0
Tarek Bouwmeester Artem Malashenko 1-0
Rutger van der Knijff Quinten Fluit ½-½
Aron van Dijk Bram Feenstra 0-1
Eelco Drijfhout Thimo Nooteboom 0-1
Timon Wierper Gijs Wijnveen 1-0

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 6 maart 2018

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokov Stan Kodde 0-1
Jarik Shirokov Mark van Dijk ½-½
Rolf Driessen Moses de Jong ½-½
Quinten Fluit Eelco Drijfhout ½-½
Benaiah de Jong Philip Faour 0-1
Aron van Dijk Timon Wierper 0-1
Bram Feenstra Rutger van der Knijff 0-1
Artem Malashenko Thimo Nooteboom 0-1

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 20 februari 2018

Wit Zwart Uitslag
Thimo Nooteboom Bram Feenstra ½-½
Megi Shirokov Philip Faour 0-1
Stan Kodde Jarik Shirokov 1-0
Mark van Dijk Quinten Fluit 1-0
Tarek Bouwmeester Timon Wierper 1-0
Rutger van der Knijff Aron van Dijk 1-0
Eelco Drijfhout Benaiah de Jong 0-1

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 13 februari 2018

Wit Zwart Uitslag
Thimo Nooteboom Rutger van der Knijff ½-½
Jarik Shirokov Rolf Driessen 1-0
Moses de Jong Megi Shirokov 0-1
Philip Faour Stan Kodde 1-0
Benaiah de Jong Mark van Dijk 1-0
Eelco Drijfhout Tarek Bouwmeester 1-0
Bram Feenstra Quinten Fluit 0-1

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 6 februari 2018

Wit Zwart Uitslag
Jarik Shirokov Rutger van der Knijff 1-0
Stan Kodde Benaiah de Jong 1-0
Rolf Driessen Megi Shirokov 0-1
Quinten Fluit Moses de Jong 0-1
Mark van Dijk Philip Faour 0-1
Tarek Bouwmeester Aron van Dijk 1-0
Timon Wierper Eelco Drijfhout 0-1

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 30 januari 2018

Wit Zwart Uitslag
Moses de Jong Timon Wierper 1-0
Stan Kodde Rolf Driessen 1-0
Rutger van der Knijff Tarek Bouwmeester 1-0
Benaiah de Jong Quinten Fluit 1-0
Philip Faour Thimo Nooteboom 1-0

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 23 januari 2018

Wit Zwart Uitslag
Thimo Nooteboom Philip Faour 0-1
Megi Shirokov Timon Wierper 1-0
Moses de Jong Rutger van der Knijff 1-0
Rolf Driessen Benaiah de Jong 1-0
Quinten Fluit Stan Kodde 0-1
Mark van Dijk Eelco Drijfhout 1-0
Aron van Dijk Jarik Shirokov 0-1

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 16 januari 2018

Wit Zwart Uitslag
Jarik Shirokov Thimo Nooteboom 0-1
Stan Kodde Megi Shirokov 1-0
Philip Faour Rolf Driessen 0-1
Benaiah de Jong Moses de Jong 1-0
Timon Wierper Quinten Fluit 0-1
Tarek Bouwmeester Mark van Dijk 0-1

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 10 januari 2018

Wit Zwart Uitslag
Quinten Fluit Thimo Nooteboom 1-0
Megi Shirokov Mark van Dijk 1-0
Timon Wierper Jarik Shirokov 1-0
Rolf Driessen Tarek Bouwmeester 1-0
Rutger van der Knijff Stan Kodde 0-1
Philip Faour Aron van Dijk 1-0