Dinsdag Alle Ronden Uitslagen

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 13 november 2018

Wit Zwart Uitslag
Robert Krouwel Alfred Gaasbeek 1-0
Thomas Slijper Hans de Groot ½-½
Tim Evendijk Hans v.d. Weteringh 0-1
Eip Janssen Stijn Kappert 0-1
Ruben de Vries Ben Verduyn ½-½
Dick Wenning Pim Eimers 1-0
Wim Bomhof Gijsbert Nagel 1-0
Jasper de Rijk Tom Pronk 0-1

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 6 november 2018

Wit Zwart Uitslag
Tom Pronk Robert Krouwel 1-0
Dominic van Dijk Anton Spronk 1-0
Henry v.den Brink Ruben de Vries 1-0
Thomas Slijper Tim Evendijk 1-0
Harold Boom Albert Bootsman 0-1
Anne Postma Marnix Lukasse 1-0
Alfred Gaasbeek Tom Smit 1-0
Jim Pronk Robert Degenhart 1-0
Johan de Lange Jan Willem Kinkel ½-½
Egbert Aalbers Stijn Kappert 1-0
Hans de Groot Gabriël van Gelder 1-0
Kees v.dr. Dussen Eip Janssen 0-1
Ben Verduyn Dick Wenning 1-0
Louis van der Vos Fedde Kingma ½-½
Wim Bomhof Femke van Kampen 0-1
Gijsbert Nagel Pim Eimers 0-1

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 30 oktober 2018

Wit Zwart Uitslag
Peter v.dr Wijngaart Alfred Gaasbeek 1-0
Albert Bootsman Jasper de Rijk ½-½
Tim Evendijk Dominic van Dijk ½-½
Eip Janssen Dick Wenning 0-1
Anton Spronk Robert Krouwel 0-1
Ben Verduyn Wim Bomhof 1-0
Ruben de Vries Tom Smit 1-0
Sebo Nienhuis Jan Hartsuiker ½-½
Robert Degenhart Jelle Bottema 1-0
Gijsbert Nagel Femke van Kampen 0-1
Pim Eimers Stijn Kappert 0-1
Gabriël van Gelder Marnix Lukasse 0-1

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 23 oktober 2018

Wit Zwart Uitslag
Robert Krouwel Tim Evendijk 1-0
Dominic van Dijk Gabriël van Gelder 0-1
Peter v.dr Wijngaart Henry v.den Brink ½-½
Marnix Lukasse Thomas Slijper 0-1
Alfred Gaasbeek Frank v Wijngaarden 0-1
Jim Pronk Harold Boom 0-1
Egbert Aalbers Ben Verduyn 0-1
Herman v.dn. Akker Jan Hartsuiker 1-0
Anton Spronk Albert Bootsman 1-0
Hans v.d. Weteringh Tom Pronk 0-1
Tom Smit Kees v.dr. Dussen 1-0
Dick Wenning Fedde Kingma 1-0
Leo Lukasse Ruben de Vries 0-1
Stijn Kappert Gijsbert Nagel 1-0 R
Jasper de Rijk Anne Postma 0-1
Femke van Kampen Louis van der Vos 1-0

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 16 oktober 2018

Wit Zwart Uitslag
Tom Pronk Hans de Groot 1-0
Henry v.den Brink Jim Pronk 1-0
Thomas Slijper Robert Krouwel 1-0
Harold Boom Sebo Nienhuis ½-½
Anne Postma Tim Evendijk 0-1
Alfred Gaasbeek Jan Willem Kinkel 1-0
Albert Bootsman Gabriël van Gelder 0-1
Fedde Kingma Wim Bomhof ½-½
Jan Hartsuiker Dominic van Dijk 0-1
Hans v.d. Weteringh Marnix Lukasse 0-1
Kees v.dr. Dussen Robert Degenhart 1-0
Jelle Bottema Egbert Aalbers ½-½
Ben Verduyn Eip Janssen 0-1
Dick Wenning Femke van Kampen 1-0
Anton Ebskamp Tom Smit 1-0
Louis van der Vos Stijn Kappert 1-0
Jasper de Rijk Johan de Lange 1-0
Pim Eimers Leo Lukasse 0-1
Martijn Bakker Anton Spronk 1-0

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 9 oktober 2018

Wit Zwart Uitslag
Frank v Wijngaarden Harold Boom 1-0
Dominic van Dijk Anne Postma 0-1
Jim Pronk Jelle Bottema 1-0
Johan de Lange Alfred Gaasbeek ½-½
Jan Willem Kinkel Eip Janssen 1-0
Tim Evendijk Hans de Groot ½-½
Fedde Kingma Peter v.dr Wijngaart 0-1
Anton Spronk Sebo Nienhuis 1-0
Jan Hartsuiker Hans v.d. Weteringh 0-1
Kees v.dr. Dussen Jasper de Rijk 0-1
Ruben de Vries Louis van der Vos ½-½
Tom Smit Tom Pronk 0-1
Anton Ebskamp Albert Bootsman 0-1
Stijn Kappert Robert Degenhart 0-1
Gijsbert Nagel Egbert Aalbers 0-1
Pim Eimers Ben Verduyn 0-1
Martijn Bakker Henry v.den Brink 1-0
Gabriël van Gelder Thomas Slijper 0-1

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 2 oktober 2018

Wit Zwart Uitslag
Tom Pronk Thomas Slijper 0-1
Robert Krouwel Gabriël van Gelder 1-0
Henry v.den Brink Harold Boom ½-½
Peter v.dr Wijngaart Jelle Bottema ½-½
Albert Bootsman Fedde Kingma 1-0
Hans de Groot Marnix Lukasse 0-1
Tim Evendijk Anton Spronk 1-0
Jan Hartsuiker Tom Smit 1-0
Hans v.d. Weteringh Jan Willem Kinkel 1-0
Ben Verduyn Kees v.dr. Dussen 0-1
Leo Lukasse Jim Pronk ½-½
Louis van der Vos Gijsbert Nagel 1-0
Wim Bomhof Egbert Aalbers ½-½
Stijn Kappert Ruben de Vries 0-1
Jasper de Rijk Alfred Gaasbeek ½-½
Robert Degenhart Sebo Nienhuis 0-1
Femke van Kampen Pim Eimers 0-1

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 25 september 2018

Wit Zwart Uitslag
Tom Pronk Tim Evendijk ½-½
Dominic van Dijk Anton Ebskamp 1-0
Thomas Slijper Ben Zee 1-0
Harold Boom Stijn Kappert 1-0
Marnix Lukasse Robert Krouwel ½-½
Anne Postma Henry v.den Brink 1-0
Jim Pronk Peter v.dr Wijngaart ½-½
Jan Willem Kinkel Ruben de Vries 1-0
Hans de Groot Jan Hartsuiker 1-0
Eip Janssen Alfred Gaasbeek ½-½
Fedde Kingma Leo Lukasse 1-0
Hans v.d. Weteringh Herman v.dn. Akker ½-½
Kees v.dr. Dussen Johan de Lange 0-1
Jelle Bottema Femke van Kampen 1-0
Robert Degenhart Anton Spronk 0-1
Gijsbert Nagel Dick Wenning 0-1
Pim Eimers Louis van der Vos 1-0
Wim Bomhof Jasper de Rijk 0-1

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 18 september 2018

Wit Zwart Uitslag
Robert Krouwel Dominic van Dijk 1-0
Marnix Lukasse Tim Evendijk 1-0
Anne Postma Jim Pronk 1-0
Alfred Gaasbeek Albert Bootsman ½-½
Egbert Aalbers Jan Willem Kinkel 0-1
Herman v.dn. Akker Fedde Kingma 1-0
Hans de Groot Harold Boom 1-0
Anton Spronk Ben Verduyn 1-0
Jan Hartsuiker Robert Degenhart 1-0
Ruben de Vries Johan de Lange ½-½
Sebo Nienhuis Peter v.dr Wijngaart ½-½
Tom Smit Eip Janssen 1-0
Dick Wenning Stijn Kappert 0-1
Anton Ebskamp Ben Zee ½-½
Leo Lukasse Louis van der Vos 1-0
Wim Bomhof Pim Eimers 1-0
Jasper de Rijk Hans v.d. Weteringh 0-1
Femke van Kampen Kees v.dr. Dussen 0-1
Gabriël van Gelder Tom Pronk 1-0

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 12 september 2018

Wit Zwart Uitslag
Tom Pronk Alfred Gaasbeek 1-0
Dominic van Dijk Jim Pronk 1-0
Peter v.dr Wijngaart Jan Hartsuiker 0-1
Harold Boom Gabriël van Gelder 0-1
Albert Bootsman Robert Krouwel 0-1
Johan de Lange Thomas Slijper 0-1
Ben Zee Henry v.den Brink ½-½
Jan Willem Kinkel Anton Ebskamp 0-1
Egbert Aalbers Frank v Wijngaarden 0-1
Herman v.dn. Akker Leo Lukasse 1-0
Tim Evendijk Tom Smit 1-0
Fedde Kingma Marnix Lukasse 0-1
Hans v.d. Weteringh Wim Bomhof 1-0
Jelle Bottema Jasper de Rijk 0-1
Sebo Nienhuis Pim Eimers 1-0
Dick Wenning Anne Postma 0-1
Louis van der Vos Anton Spronk 0-1
Stijn Kappert Kees v.dr. Dussen ½-½
Robert Degenhart Ben Verduyn 1-0
Gijsbert Nagel Ruben de Vries 0-1

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 4 september 2018

Wit Zwart Uitslag
Robert Krouwel Hans v.d. Weteringh 1-0
Henry v.den Brink Jelle Bottema 1-0
Thomas Slijper Martijn Bakker ½-½
Marnix Lukasse Sebo Nienhuis 1-0
Alfred Gaasbeek Dick Wenning 1-0
Jim Pronk Louis van der Vos 1-0
Ben Zee Wim Bomhof 1-0
Tim Evendijk Jasper de Rijk 1-0
Eip Janssen Gijsbert Nagel 1-0
Anton Spronk Tom Pronk 0-1
Kees v.dr. Dussen Dominic van Dijk 0-1
Ben Verduyn Femke van Kampen 1-0
Ruben de Vries Harold Boom 0-1
Tom Smit Anne Postma 1-0
Anton Ebskamp Johan de Lange ½-½
Leo Lukasse Albert Bootsman 0-1
Stijn Kappert Hans de Groot 0-1
Pim Eimers Fedde Kingma 0-1
Gabriël van Gelder Herman v.dn. Akker 1-0