Subgroep: Uitslagen

Uitslagen 50 Plus Topgroep: Subgroep: Senioren

Overzicht voor ronde 19, gespeeld op 4 juni 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Friso Smelt 1-0
Timon Wierper Amir Ftatchi 1-0
Eelco Drijfhout Bram Feenstra 0-1
Tarek Bouwmeester Yarik Shirokov 0-1
Benaiah de Jong Zakaria Ftatchi 1-0
Ouassim Ftatchi Rachel v Wijngaarden 1-0
Hedwig van Gelder Aron van Dijk 0-1
Leo Ma Moses de Jong 1-0
Luuk Rietkerk Mark van Dijk 1-0
Kelvin Ma Rolf Driessen 0-1
David Hofman Artem Malashenko 0-1
Myrthe Harkes Iskander van Gelder 1-0

Overzicht voor ronde 18, gespeeld op 21 mei 2019

Wit Zwart Uitslag
Timon Wierper Kelvin Ma 1-0
Yarik Shirokov Benaiah de Jong 1-0
Tarek Bouwmeester Megi Shirokova 0-1
Mark van Dijk Amir Ftatchi 0-1
Zakaria Ftatchi Eelco Drijfhout 0-1
Ouassim Ftatchi Myrthe Harkes 1-0
Hedwig van Gelder Iskander van Gelder 1-0
Luuk Rietkerk Moses de Jong 1-0
Aron van Dijk Leo Ma 0-1
Rachel v Wijngaarden David Hofman 0-1
Friso Smelt Bram Feenstra 0-1

Overzicht voor ronde 17, gespeeld op 14 mei 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Bram Feenstra 0-1
Tarek Bouwmeester Yarik Shirokov 0-1
Benaiah de Jong Eelco Drijfhout 0-1
Rolf Driessen Timon Wierper 0-1
Moses de Jong Rachel v Wijngaarden 0-1
Zakaria Ftatchi Friso Smelt 1-0
Amir Ftatchi Hedwig van Gelder 1-0
Kelvin Ma Luuk Rietkerk 1-0
Iskander van Gelder Ouassim Ftatchi 0-1

Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 8 mei 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Timon Wierper 1-0
Eelco Drijfhout Friso Smelt 0-1
Rolf Driessen Moses de Jong ½-½
Ouassim Ftatchi Leo Ma ½-½
Hedwig van Gelder Myrthe Harkes ½-½
Luuk Rietkerk Amir Ftatchi 1-0
Kelvin Ma Yarik Shirokov 0-1
Artem Malashenko Iskander van Gelder 1-0

Overzicht voor ronde 15, gespeeld op 24 april 2019

Wit Zwart Uitslag
Bram Feenstra Eelco Drijfhout 1-0
Yarik Shirokov Megi Shirokova 0-1
Amir Ftatchi Rachel v Wijngaarden 1-0
Ouassim Ftatchi Hedwig van Gelder 0-1
Leo Ma Iskander van Gelder 1-0
Kelvin Ma Zakaria Ftatchi 0-1
Friso Smelt Tarek Bouwmeester 0-1

Overzicht voor ronde 14, gespeeld op 16 april 2019

Wit Zwart Uitslag
Timon Wierper Mark van Dijk 1-0
Eelco Drijfhout Megi Shirokova 1-0
Yarik Shirokov Bram Feenstra ½-½
Rolf Driessen Luuk Rietkerk ½-½
Moses de Jong Kelvin Ma 0-1
Zakaria Ftatchi Tarek Bouwmeester 0-1
Leo Ma Artem Malashenko 0-1
Aron van Dijk Amir Ftatchi 0-1
Rachel v Wijngaarden Hedwig van Gelder 1-0
Friso Smelt Benaiah de Jong 0-1
Myrthe Harkes David Hofman 0-1

Overzicht voor ronde 13, gespeeld op 9 april 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Zakaria Ftatchi 1-0
Timon Wierper Luuk Rietkerk 1-0
Yarik Shirokov Eelco Drijfhout 0-1
Benaiah de Jong Bram Feenstra 0-1
Amir Ftatchi Rolf Driessen 0-1
Hedwig van Gelder Leo Ma 0-1
Kelvin Ma Friso Smelt 0-1
Iskander van Gelder Rachel v Wijngaarden 0-1

Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 3 april 2019

Wit Zwart Uitslag
Timon Wierper Eelco Drijfhout 0-1
Bram Feenstra Tarek Bouwmeester 0-1
Rolf Driessen Kelvin Ma 0-1
Zakaria Ftatchi Yarik Shirokov 1-0
Luuk Rietkerk Artem Malashenko 1-0
Rachel v Wijngaarden Ouassim Ftatchi 1-0
Friso Smelt Megi Shirokova 0-1
Iskander van Gelder Hedwig van Gelder 0-1
Myrthe Harkes Leo Ma 0-1

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 26 maart 2019

Wit Zwart Uitslag
Eelco Drijfhout Bram Feenstra 1-0
Yarik Shirokov Mark van Dijk 1-0
Tarek Bouwmeester Friso Smelt 0-1
Benaiah de Jong Megi Shirokova 0-1
Zakaria Ftatchi Rolf Driessen 1-0
Amir Ftatchi Timon Wierper 0-1
Ouassim Ftatchi Iskander van Gelder ½-½
Leo Ma Aron van Dijk 0-1
Luuk Rietkerk Kelvin Ma ½-½
Rachel v Wijngaarden Mirthe Harkes 1-0

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 19 maart 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Yarik Shirokov ½-½
Timon Wierper Benaiah de Jong 0-1
Bram Feenstra Mark van Dijk 1-0
Tarek Bouwmeester Eelco Drijfhout 0-1
Artem Malashenko Amir Ftatchi 0-1
Hedwig van Gelder Ouassim Ftatchi 0-1
David Hofman Rachel v Wijngaarden 1-0
Aron van Dijk Kelvin Ma 0-1
Friso Smelt Moses de Jong 1-0
Femke v/d Meer Leo Ma 0-1

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 12 maart 2019

Wit Zwart Uitslag
Timon Wierper Zakaria Ftatchi 0-1
Eelco Drijfhout Benaiah de Jong 0-1
Bram Feenstra Megi Shirokova 1-0
Yarik Shirokov Tarek Bouwmeester 1-0
Mark van Dijk Rolf Driessen 1-0
Moses de Jong Luuk Rietkerk 1-0
Hedwig van Gelder Amir Ftatchi ½-½
Kelvin Ma Leo Ma 1-0
David Hofman Ouassim Ftatchi 0-1
Aron van Dijk Friso Smelt 0-1

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 5 maart 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Eelco Drijfhout 1-0
Bram Feenstra Yarik Shirokov 1-0
Tarek Bouwmeester Timon Wierper 1-0
Benaiah de Jong Moses de Jong 1-0
Mark van Dijk Luuk Rietkerk 1-0
Rolf Driessen Artem Malashenko 1-0
Hedwig van Gelder Zakaria Ftatchi 0-1
Leo Ma Ouassim Ftatchi 1-0
Rachel v Wijngaarden Kelvin Ma 0-1
Friso Smelt David Hofman 1-0

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 19 februari 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Tarek Bouwmeester 1-0
Eelco Drijfhout Yarik Shirokov 0-1
Mark van Dijk Timon Wierper ½-½
Moses de Jong Bram Feenstra 0-1
Artem Malashenko Zakaria Ftatchi 1-0
Amir Ftatchi Kelvin Ma 1-0
Leo Ma Rachel v Wijngaarden 1-0
Luuk Rietkerk Rolf Driessen 1-0
David Hofman Hedwig van Gelder 0-1
Aron van Dijk Benaiah de Jong 0-1

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 12 februari 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokova Moses de Jong 1-0
Bram Feenstra Aron van Dijk 1-0
Yarik Shirokov Timon Wierper 1-0
Benaiah de Jong Tarek Bouwmeester 0-1
Rolf Driessen Eelco Drijfhout 0-1
Zakaria Ftatchi Mark van Dijk 0-1
Amir Ftatchi Leo Ma 1-0
Ouassim Ftatchi Rachel v Wijngaarden 0-1
Luuk Rietkerk David Hofman 1-0
Kelvin Ma Hedwig van Gelder 1-0

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 5 februari 2019

Wit Zwart Uitslag
Timon Wierper Rolf Driessen 1-0
Eelco Drijfhout Zakaria Ftatchi 1-0
Benaiah de Jong Artem Malashenko 1-0
Mark van Dijk Leo Ma 1-0
Moses de Jong David Hofman 1-0
Hedwig van Gelder Rachel v Wijngaarden 1-0
Kelvin Ma Bram Feenstra 0-1
Aron van Dijk Luuk Rietkerk 1-0

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 29 januari 2019

Wit Zwart Uitslag
Eelco Drijfhout Timon Wierper ½-½
Yarik Shirokov Megi Shirokova ½-½
Benaiah de Jong Rolf Driessen 0-1
Moses de Jong Mark van Dijk 1-0
Amir Ftatchi Aron van Dijk 0-1
Ouassim Ftatchi Hedwig van Gelder ½-½
Leo Ma Tarek Bouwmeester 0-1
Luuk Rietkerk Zakaria Ftatchi 0-1
David Hofman Kelvin Ma 1-0
Rachel v Wijngaarden Bram Feenstra 0-1

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 22 januari 2019

Wit Zwart Uitslag
Megi Shirokov Benaiah de Jong 1-0
Yarik Shirokov Moses de Jong 1-0
Mark van Dijk Eelco Drijfhout 0-1
Rolf Driessen Amir Ftatchi 1-0
Artem Malashenko Timon Wierper 0-1
Zakaria Ftatchi Aron van Dijk 1-0
Hedwig van Gelder Luuk Rietkerk 0-1
Leo Ma Kelvin Ma ½-½
Rachel v Wijngaarden David Hofman 0-1
Bram Feenstra Ouassim Ftatchi 1-0

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 15 januari 2019

Wit Zwart Uitslag
Timon Wierper Leo Ma 1-0
Eelco Drijfhout Megi Shirokov 0-1
Tarek Bouwmeester Bram Feenstra 1-0
Amir Ftatchi Yarik Shirokov 0-1
Hedwig van Gelder Moses de Jong 0-1
Luuk Rietkerk Benaiah de Jong 0-1
Kelvin Ma Ouassim Ftatchi 1-0
David Hofman Rolf Driessen 0-1
Gijs Wijnveen Zakaria Ftatchi 0-1

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 8 januari 2019

Wit Zwart Uitslag
Timon Wierper Megi Shirokov 0-1
Bram Feenstra Eelco Drijfhout 0-1
Tarek Bouwmeester Yarik Shirokov 0-1
Rolf Driessen Mark van Dijk 0-1
Zakaria Ftatchi Artem Malashenko 0-1
Ouassim Ftatchi Amir Ftatchi 0-1
Leo Ma Hedwig van Gelder ½-½
Kelvin Ma Luuk Rietkerk 0-1

Reacties gesloten.