Jeugd van De Cirkel volop in beweging

Bij onze vereniging staat de jeugd al vele jaren in een heel hoog vaandel.

Op dinsdag 10 december gaan maar liefst 15 jeugdschakers weer een stappen examen doen. Mede omdat enkele vrijwilligers van De Cirkel op drie scholen schaak les geven, is onze jeugdafdeling nog steeds groeiende, momenteel hebben we al meer dan veertig jeugdleden! We verwachten dat dit de komende weken richting de vijftig! zal gaan.

Op dit moment zijn er al twintig trainers actief bij onze jeugd, dus bijna de helft van het aantal senior leden. Om op een verantwoorde en door ons gewenste manier les te willen blijven geven zijn we naarstig op zoek naar uitbreiding van ons jeugdkader.

Bent u nog niet actief betrokken bij onze jeugd, dan is wellicht dit het moment om ons te komen helpen. Voorafgaand aan de interne competitie kan dit een waardevolle invulling zijn van uw dinsdagavond. U zult ervaren dat het heel dankbaar werk is om kinderen het mooie schaakspelletje te leren.

Voor meer info en/of vragen neem contact met de jeugdcoördinator Robert Degenhart.

Robert is telefonisch te bereiken via 0318-625742 en 06-27883767 of via de mail:

robert.degenhart@upcmail.nl

 

Print Friendly, PDF & Email

Reacties gesloten.