Subgroep: Uitslagen

Uitslagen 50 Plus Topgroep: Subgroep: Senioren

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 29 november 2022

WIT ZWART UITSLAG
Bent Mout Jona Brijder 1-0
Amelie Nuhoff Mahmoud Alrzez 1-0
Mira Shirokova Sem van de Braak ½-½
Micha van de Braak Tijmen van Willigen 0-1
Casper van Engelen Nathan Looijen 0-1
Hayleigh Liew Flip Wilbers 0-1
Tygo Oude Geerdink Lois Wierper 1-0
Jim Koster Thije Fickweiler 1-0
Ernst Don Jonathan van Vulpen 1-0

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 22 november 2022

WIT ZWART UITSLAG
Nathan Looijen Tygo Oude Geerdink ½-½
Lois Wierper Jim Koster 0-1
Mira Shirokova Guus Feenstra 1-0
Thije Fickweiler Jona Brijder 1-0
Flip Wilbers Tara Fickweiler 1-0
Mahmoud Alrzez Ernst Don 0-1

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 15 november 2022

WIT ZWART UITSLAG
Ernst Don Tygo Oude Geerdink ½-½
Sem van de Braak Amelie Nuhoff 0-1
Guus Feenstra Hayleigh Liew 1-0
Jonathan van Vulpen Micha van de Braak ½-½
Thije Fickweiler Lois Wierper 1-0
Jim Koster Casper van Engelen 1-0
Flip Wilbers Mira Shirokova 1-0
Jona Brijder Nathan Looijen 0-1
Tara Fickweiler Bent Mout 0-1

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 8 november 2022

WIT ZWART UITSLAG
Nathan Looijen Ernst Don 0-1
Bent Mout Flip Wilbers 1-0
Lois Wierper Amelie Nuhoff 1-0
Jonathan van Vulpen Sem van de Braak 0-1
Casper van Engelen Guus Feenstra 1-0
Hayleigh Liew Micha van de Braak 0-1
Tygo Oude Geerdink Thije Fickweiler 1-0
Jim Koster Jona Brijder 0-1

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 1 november 2022

WIT ZWART UITSLAG
Nathan Looijen Lois Wierper 1-0
Jona Brijder Hayleigh Liew 1-0
Guus Feenstra Micha van de Braak 1-0
Mira Shirokova Jonathan van Vulpen 1-0
Casper van Engelen Bent Mout 0-1
Mahmoud Alrzez Sem van de Braak 1-0

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 18 oktober 2022

WIT ZWART UITSLAG
Ernst Don Jona Brijder 1-0
Bent Mout Nathan Looijen 0-1
Lois Wierper Michaël Al Chammani 0-1
Sem van de Braak Casper van Engelen 0-1
Guus Feenstra Jonathan van Vulpen 0-1
Mira Shirokova Mahmoud Alrzez 0-1
Micha van de Braak Amelie Nuhoff 0-1

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 11 oktober 2022

WIT ZWART UITSLAG
Ernst Don Lois Wierper ½-½
Sem van de Braak Micha van de Braak 1-0
Amelie Nuhoff Guus Feenstra 1-0
Jona Brijder Mahmoud Alrzez 1-0
Michaël Al Chammani Bent Mout 1-0
Casper van Engelen Mira Shirokova 1-0
Hayleigh Liew Jonathan van Vulpen 1-0

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 4 oktober 2022

WIT ZWART UITSLAG
Bent Mout Jona Brijder 1-0
Amelie Nuhoff Casper van Engelen 0-1
Micha van de Braak Lois Wierper 0-1
Jonathan van Vulpen Nathan Looijen 0-1
Michaël Al Chammani Ernst Don 0-1
Hayleigh Liew Mira Shirokova 0-1
Guus Feenstra Sem van de Braak 0-1

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 27 september 2022

WIT ZWART UITSLAG
Nathan Looijen Amelie Nuhoff 1-0
Lois Wierper Sem van de Braak 1-0
Jona Brijder Michaël Al Chammani 0-1
Mira Shirokova Ernst Don 0-1
Micha van de Braak Jonathan van Vulpen ½-½
Malina Ferfet Bent Mout 0-1
Casper van Engelen Hayleigh Liew 0-1

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 20 september 2022

WIT ZWART UITSLAG
Nathan Looijen Michaël Al Chammani 0-1
Lois Wierper Jona Brijder 0-1
Amelie Nuhoff Mira Shirokova 0-1
Guus Feenstra Malina Ferfet 0-1
Jonathan van Vulpen Ernst Don 0-1
Hayleigh Liew Bent Mout 0-1

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 13 september 2022

WIT ZWART UITSLAG
Ernst Don Nathan Looijen ½-½
Bent Mout Lois Wierper 0-1
Sem van de Braak Amelie Nuhoff ½-½
Jona Brijder Guus Feenstra 1-0
Jonathan van Vulpen Malina Ferfet 1-0
Michaël Al Chammani Casper van Engelen 1-0
Print Friendly, PDF & Email

Reacties gesloten.