Externe competities (SOS)

Cirkel Ede OSBO SOS

Met ingang van seizoen 2018-2019  heeft de OSBO besloten de externe competities in SOS verband te spelen.

SOS competitie is een gezamenlijke initiatief van de bonden SGS, OSBO en SBO.

SOS staat voor Samen Organiserende Schaakbonden.

Voor het seizoen 2022-2023 heeft De Cirkel  ingeschreven met 3 teams.

Eerste team (8 spelers):

Dominic van Dijk, Jim Pronk, Ruben de Vries, Niels van den Bovenkamp, Harold Boom, Henry van den Brink, Ben Zee, Marnix Lukasse, Willem de Wilde  en Tim Evendijk.

Teamleider De Cirkel 1: Dominic van Dijk – e-mail: dominicvdijk@hotmail.com – telefoon: 06-28895422

Tweede team (6 spelers)

Tom Smit, Leo Lukasse, Dick Wenning, Egbert Aalbers, Anton Spronk, Mark Bakker, Luuk de Man en Jasper de Rijk

Teamleider De Cirkel 2: Tom Smit – e-mail: t-smit@hetnet.nl – telefoon: 0318-616570

Derde team (6 spelers):

Ben Verduyn, Robert Degenhart, Kees van der Dussen, Louis van der Vos, Fedde Kingma, Hilmar van den Brink, Fadi el Kasah en Robin Enneman.

Teamleider De Cirkel 3: Ben Verduyn: e-mail: b.verduyn@upcmail.nl – telefoon: 0318-617912

 

Reserves: Hans de Groot, Jonathan Karels, Jelle Bottema en Pim Eimers

 

Indeling SOS competitie 2022-2023:

(onder voorbehoud)

Poule 1C

De Cirkel 1, Apeldoorn 2, Apeldoorn 3, De Zeven Pionnen 1, O & O 1, Bennekom 1, ASV 3, Pegasus 1

Programma De Cirkel 1:

Ronde 1 – Donderdag 6 oktober 2022: ASV 3 – De Cirkel 1

Ronde 2 – Dinsdag 1 november 2022: De Cirkel 1 – Apeldoorn 3

Ronde 3 – Dinsdag 29 november 2022: De Cirkel 1 – O & O 1

Ronde 4 – Maandag 16 januari 2023: Bennenkom 1 – De Cirkel 1

Ronde 5 – Dinsdag 7 fevruari 2023: De Cirkel 1 – Apeldoorn 2

Ronde 6 – Dinsdag 14 maart 2023: Pegasus 1 – De Cirkel 1

Ronde 7 – Dinsdag 11 april 2023: De Cirkel 1 – De Zeven Pionnen 1

Poule 2B

De Cirkel 2, Doorn Driebergen 2, De Rode Loper 4, Het Dikke Torentje 1, SSC1922 2, ZZ Combinatie 2, HSG 1, En Passant 2, Wageningen 2, Veenendaal 1

Programma De Cirkel 2:

Ronde 1 – Dinsdag 13 september 2022: En Passant 2 – De Cirkel 2

Ronde 2 – Dinsdag 11 oktober 2022: De Cirkel 2 – Veenendaal 1

Ronde 3 – Woensdag 2 november 2022: Wageningen 2 – De Cirkel 2

Ronde 4 – Dinsdag 6 december 2022: De Cirkel 2 – Doorn Driebergen 2

Ronde 5 – Dinsdag 17 januari 2023: De Cirkel 2 – HSG 1

Ronde 6 – Vrijdag 10 februari 2023: SSC1922 2 –  De Cirkel 2

Ronde 7 – Dinsdag 21 maart 2023: De Cirkel 2 – De Rode Loper 4

Ronde 8 – Donderdag 13 april 2023: Het Dikke Torentje 1 – De Cirkel 2

Ronde 9 – Dinsdag 16 mei 2023: De Cirkel 2 – ZZ Combinatie 2

Poule 3E

De Cirkel 3, ASA 1, ASV 6, Veenendaal 2, Bennekom 2, Wageningen 3, Het Kasteel 2, SV Tornado 1

Programma De Cirkel 3:

Ronde 1 – Woensdag 12 oktober 2022: Wageningen 3 – De Cirkel 3

Ronde 2 – Dinsdag 1 november 2022: De Cirkel 3 – Veenendaal 2

Ronde 3 – Dinsdag 29 november 2022: De Cirkel 3 – Bennekom 2

Ronde 4 – Vrijdag 13 januari 2023: Het Kasteel 2 – De Cirkel 3

Ronde 5 – Dinsdag 7 februari 2023: De Cirkel 3 – ASV 6

Ronde 6 – Vrijdag 24 maart 2023: Tornado 1 – De Cirkel 3

Ronde 7 – Dinsdag 11 april 2023: De Cirkel 3 – ASA1

Print Friendly, PDF & Email

Reacties gesloten.