Contact

Secretaris ledenadministratie Wedstrijdleider
Bestuur De Cirkel

e-mail:

Secretaris en ledenadministratie 

Pim Eimers

e-mail: pim.eimers@ziggo.nl

mobiel nummer: 06-18558006 (gelieve buiten kantoor tijden)

Penningmeester

Tim Evendijk

e-mail: tim.evendijk@gmail.com

mbiel nummer( 06-13998882 (gelieve buiten kantoor tijden)

Wedstrijdleider

Louis van der Vos

e-mail: wedstrijdleiderdecirkel@gmail.com

telefoon: 0318-630906 mobiel: 06-54697081

Coördinators 50 plus groep 

Ben Verduyn

e-mail: b.verduyn@upcmail.nl

telefoon: 0318-617912

Eip Janssen

e-mail: e.janssen1@upcmail.nl

mobiel: 06-49816013

Jeugdcoördinator 

Robert Degenhart

e-mail: robert.degenhart@upcmail.nl

mobiel:   06-27883767

Jeugdafdeling

e-mail: jeugdschakenbijdecirkel@gmail.com

 

Website

Beheerder Dick Wenning decirkel@planet.nl
Redactie Ben Verduyn b.verduyn@upcmail.nl

Ook voor schaakvereniging De Cirkel is privacy van onze leden belangrijk.

Voor alle details verwijzen wij u naar de volgende link: Privacy Statement

Print Friendly, PDF & Email

Reacties gesloten.